Documentaire ‘Creatures of the deep ocean’

In deze documentaire laten wetenschappers zien op welke manieren ze onderzoek doen naar het leven op de meest lastig te bereiken en onveilige plekken op aarde: de diepste stukken van de oceaan.

De wereld is voor 70% bedekt met oceanen. Nog maar een klein deel is onderzocht door mensen en elke keer dat wetenschappers naar een nieuwe plek kijken, komen ze nieuwe en bijzondere levensvormen tegen. Laat je in deze film meenemen in de wondere onderwaterwereld en maak kennis met schitterende wezens.

Vorig artikelUnieke vondst hard koraal in de Noordzee
Volgend artikelBijzonder ontmoeting, dubbel gevoel
Wil
Wil is biomedicus, duikinstructeur, ondernemer en bovenal professioneel levensgenieter. Al deze zaken weet hij uitstekend te combineren en zijn verenigd in dit nieuwe online duikmagazine. Deze site is het logische vervolg op Duikplaats.net, de website over duikstekken in Nederland en België. Nu is het tijd om ook de rest van de wereld te veroveren.