Sandra Boerlage uit Monnickendam is afgelopen zaterdag in Theater Vianen gekroond tot Nederlands Kampioen Onderwaterfotografie 2024. De 46-jarige Boerlage dankte haar overall kampioenschap onder meer aan een bronzen medaille voor haar foto in de Masters-categorie ‘Macro’ en haar bronzen medaille in de Masters-categorie ‘Thema’.

Top 3 Open Nederlands Kampioenschap Foto Masters 2024

In het overallklassement eindigde Boerlage op de eerste plek en ging de Duitse onderwaterfotograaf Peter Borsch met de zilveren medaille naar huis. Peter Schultes, eveneens afkomstig uit Duitsland, won in het overallklassement de bronzen medaille.

Alle uitslagen Fotokampioenschap 2024

De prijsuitreiking van het Fotokampioenschap 2024 werd dit jaar voor de tweede maal georganiseerd in Theater Vianen. Zo’n 200 bezoekers genoten van een feestelijke avond vol mooie beelden van de onderwaternatuur, voornamelijk gemaakt in Nederland. In diverse categorieën streden ruim 80 deelnemers om de medailles.

De volledige uitslag, met alle categorieën en deelnemers, vind je hier als pdf.

Foto’s: © Sandra Boerlage

VIANOB
Vorig artikelSportduikers verwijderen 3350 kilo afval uit Noordzee vol zeepaarden
Volgend artikelOrka’s jagen op walvishaaien
Wil
Wil is biomedicus, duikinstructeur, ondernemer en bovenal professioneel levensgenieter. Al deze zaken weet hij uitstekend te combineren en zijn verenigd in dit nieuwe online duikmagazine. Deze site is het logische vervolg op Duikplaats.net, de website over duikstekken in Nederland en België. Nu is het tijd om ook de rest van de wereld te veroveren.